Znajdź placówkę przyjazną eCOMMERCE w Twojej okolicy – z wydłużonymi godzinami przyjmowania przesyłek do nadania, czynną w weekend lub z wydzieloną Pocztową Strefę Finansową do obsługi produktów bankowych i ubezpieczeniowych.
Pomorskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Chojnice 2 | Chojnice | Towarowa | 6 | 89-620 | 16:00 | Pon-Czw:9-17, Pią:12-20 |
UP Gdańsk 50 | Gdańsk | Długa | 23/28 | 80-801 | 15:30 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 |
UP Gdańsk 9 | Gdańsk | Gościnna | 6 | 80-009 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Gdynia 4 | Gdynia | Chylońska | 124 | 81-004 | 15:30 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-13 |
UP Lębork 2 | Lębork | Dworcowa | 7 | 84-310 | 15:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Pelplin | Pelplin | Adama Mickiewicza | 30 | 83-130 | 15:30 | Pon-Czw:9-17, Pią:10-18 Sob:9-13 |
UP Pruszcz Gdański 1 | Pruszcz Gdański | Fryderyka Chopina | 1 | 83-000 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8:30-13:30 |
UP Sopot 1 | Sopot | Tadeusza Kościuszki | 2 | 81-701 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Starogard Gdański 1 | Starogard Gdański | gen. Józefa Hallera | 17 | 83-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8:30-13:30 |
UP Słupsk 1 | Słupsk | Hugo Kołłątaja | 31 | 76-200 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:9-15 |
UP Słupsk 2 | Słupsk | Hugo Kołłątaja | 31 | 76-210 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Wejherowo 1 | Wejherowo | Jana III Sobieskiego | 219 | 84-200 | 15:30 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
Warmińsko – mazurskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
FUP Olsztyn 1 | Olsztyn | Stokrotki | 1 | 11-039 | 16:00 | Pon-Czw:9:30-13:00 oraz 13:30-16:30, Pią:13-17 oraz 17:30-20:00 |
FUP Olsztyn 1 | Olsztyn | Wilgi | 2 | 11-041 | 16:00 | Pon-Czw:10-17, Pią:13-20 |
FUP Olsztyn 1 | Olsztyn | Zbożowa | 27a | 10-803 | 16:00 | Pon-Czw:8:30-18:00, Pią:8:30-20:00 |
FUP Olsztyn 10 | Purda | 66 | 11-030 | 16:00 | Pon-Czw:9:00-16:30, Pią:12:30-20:00 | |
FUP Olsztyn 3 | Olsztyn | Borowa | 4 | 10-242 | 16:00 | Pon-Czw:12-19, Pią:13-20 |
FUP Olsztyn 3 | Olsztyn | Poprzeczna | 18a | 10-313 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:9-20 |
UP Barczewo | Barczewo | Plac Pocztowy | 1 | 11-010 | 16:00 | Pon-Pią:9-17 Sob:8-13 |
UP Biskupiec | Biskupiec | Dworcowa | 3 | 11-300 | 16:00 | Pon-Pią:9-16 Sob:8-13 |
UP Elbląg 2 | Elbląg | Plac Dworcowy | 2 | 82-310 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Gietrzwałd | Gietrzwałd | Olsztyńska | 2 | 11-036 | 16:00 | Pon-Czw:9-16, Pią:12-20 |
UP Lidzbark Warmiński | Lidzbark Warmiński | Aleksandra Świętochowskiego | 5 | 11-100 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-14 |
UP Nidzica | Nidzica | 1 Maja | 6 | 13-100 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-14 |
UP Olecko | Olecko | Plac Wolności | 28 | 19-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-14 |
UP Olsztyn 1 | Olsztyn | Seweryna Pieniężnego | 21 | 10-001 | 16:00 | Pon-Czw:8-19, Pią:8-20 |
UP Olsztyn 10 | Olsztyn | Kazimierza Jaroszyka | 21 | 10-687 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Olsztyn 11 | Olsztyn | Bałtycka | 31 | 10-143 | 16:00 | Pon:8:30-20:00, Wto-Pią:8:30-18:00 |
UP Olsztyn 12 | Olsztyn | Pana Tadeusza | 6 | 10-459 | 16:00 | Pon-Czw:9-17, Pią:9-20 |
UP Olsztyn 13 | Olsztyn | Melchiora Wańkowicza | 26 | 10-684 | 16:00 | Pon-Czw:9-17, Pią:10-20 |
UP Olsztyn 17 | Olsztyn | Wincentego Pstrowskiego | 23 | 10-601 | 16:00 | Pon:9-20, Wto-Pią:9-18 |
UP Olsztyn 18 | Olsztyn | Immanuela Kanta | 1 | 10-695 | 16:00 | Pon-Czw:9-18, Pią:10-20 |
UP Olsztyn 2 | Olsztyn | Partyzantów | 39 | 10-900 | 16:00 | Pon-Pią:6-22 Sob:6-22 Nie:9-16 |
UP Olsztyn 3 | Olsztyn | Bolesława Limanowskiego | 48 | 10-344 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:9-20 |
UP Olsztyn 4 | Olsztyn | Szczytnowska | 4 | 10-630 | 16:00 | Pon-Czw:9:00-16:30, Pią:9-20 |
UP Olsztyn 8 | Olsztyn | Mikołaja Kopernika | 40 | 10-580 | 16:00 | Pon-Czw:8-17, Pią:10-20 |
UP Ostróda 1 | Ostróda | Adama Mickiewicza | 15 | 14-100 | 16:00 | Pon-Pią:8:30-18:00 Sob:10-14 |
UP Szczytno 1 | Szczytno | Polska | 22 | 12-100 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-14 |
Mazowieckie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Ciechanów 2 | Ciechanów | Henryka Sienkiewicza | 81 | 06-410 | 17:00 | Pon:8-20, Wto-Pią:8-18 |
UP Ostrołęka 2 | Ostrołęka | Graniczna | 8 | 07-410 | 17:00 | Pon-Czw:8-17, Pią:8-20 |
UP Radom 1 | Radom | Władysława Beliny Prażmowskiego | 2 | 26-600 | 17:00 | Pon-Pią:6:30-22:00 Sob:8-15 |
UP Siedlce 2 | Siedlce | Plac Stanisława Zdanowskiego | 2 | 08-110 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-13 |
UP Warszawa 10 | Warszawa | Koszykowa | 54 | 00-646 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 119 | Warszawa | Aleja Dwudziestolatków | 3 | 02-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Warszawa 130 | Warszawa | Stefana Szolc Rogozińskiego | 4 | 02-770 | 16:00 | Pon-Pią:8-21 |
UP Warszawa 147 | Warszawa | Jana Pawła II | 21 | 05-077 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-13 |
UP Warszawa 150 | Warszawa | Sarmacka | 5 | 02-975 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 22 | Warszawa | Towarowa | 5 | 00-965 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Warszawa 41 | Warszawa | Aleja Solidarności | 129/131 | 00-890 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 42 | Warszawa | Wolska | 56 | 01-133 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 50 | Warszawa | Aleja Stanów Zjednoczonych | 51 | 04-026 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 59 | Warszawa | Xawerego Dunikowskiego | 11 | 02-783 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Warszawa 72 | Warszawa | Czerwonych Beretów | 10 | 00-910 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 78 | Warszawa | Belgradzka | 42 | 02-792 | 16:00 | Pon-Pią:8-21 Sob:8-21 |
UP Warszawa 79 | Warszawa | Białobrzeska | 22 | 02-363 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Warszawa 82 | Warszawa | Stefana Żeromskiego | 1 | 01-880 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Warszawa 89 | Warszawa | Zalipie | 17 | 04-612 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
Wielkopolskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Gniezno 1 | Gniezno | Bolesława Chrobrego | 36 | 62-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-13 |
UP Gniezno 2 | Gniezno | Pocztowa | 2 | 62-210 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Gostyń Poznański 1 | Gostyń | Kolejowa | 30 | 63-800 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Grodzisk Wielkopolski | Grodzisk Wielkopolski | Bukowska | 2 | 62-065 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
UP Konin 2 | Konin | Kolejowa | 5a | 62-510 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Kościan 1 | Kościan | Aleja Tadeusza Kościuszki | 11 | 64-000 | 16:00 | Pon-Pią:8:00-19:30 Sob:9-13 |
UP Krotoszyn 1 | Krotoszyn | Piastowska | 35 | 63-700 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Kórnik | Kórnik | Wojska Polskiego | 9 | 62-035 | 16:00 | Pon:10-20, Wto-Pią:9-19 |
UP Kępno 1 | Kępno | Tadeusza Kościuszki | 4 | 63-600 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Leszno 2 | Leszno | Dworcowa | 3 | 64-110 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-13 |
UP Luboń 1 | Luboń | Wschodnia | 22/19 | 62-031 | 15:30 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-13 |
UP Nowy Tomyśl | Nowy Tomyśl | Marszałka Józefa Piłsudskiego | 5 | 64-300 | 16:00 | Pon-Pią:10-18 Sob:8-13 |
UP Oborniki k. Poznania 1 | Oborniki | Marszałka Józefa Piłsudskiego | 30 | 64-600 | 17:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
UP Ostrów Wielkopolski 1 | Ostrów Wielkopolski | Kolejowa | 22 | 63-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Ostrów Wielkopolski 2 | Ostrów Wielkopolski | Towarowa | 3 | 63-410 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Piła 2 | Piła | Aleja Powstańców Wielkopolskich | 176 | 64-900 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Poznań 1 | Poznań | Tadeusza Kościuszki | 77 | 61-890 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Poznań 2 | Poznań | Głogowska | 17 | 60-700 | 16:30 | Pon-Pią:7:00-23:59 Sob:7:00-23:59 Nie:7:00-23:59 |
UP Poznań 20 | Poznań | Sułowska | 1 | 60-460 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 29 | Poznań | Strzeszyńska | 63 | 60-470 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Poznań 33 | Poznań | Bukowa | 4 | 61-440 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 37 | Poznań | Szpitalna | 2 | 60-580 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 38 | Poznań | Grochowska | 79 | 60-350 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 41 | Poznań | Starołęcka | 42 | 61-360 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8:00-10:30 oraz 11-14 |
UP Poznań 47 | Poznań | Jawornicka | 8 | 60-160 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 50 | Poznań | Osiedle Przyjaźni | 115 | 61-640 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Poznań 56 | Poznań | Piątkowska | 123a | 60-660 | 16:00 | Pon-Pią:11-19 Sob:8-10 oraz 10:30-14:00 |
UP Poznań 60 | Poznań | Osiedle Bolesława Śmiałego | 104 | 60-670 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-10 oraz 10:30-14:00 |
UP Poznań 68 | Poznań | Osiedle Piastowskie | 118 | 61-120 | 17:00 | Pon:13-15 oraz 15:30-20:00,Wto:12-15 oraz 15:30-19:00,Śro:9-13 oraz 13:30-16:00,Czw:9-13 oraz 13:30-16:00,Pią:9-13 oraz 13:30-16:00 |
UP Poznań 69 | Poznań | Warszawska | 137 | 61-043 | 16:00 | Pon-Pią:8-10 oraz 10:30-20:00 |
UP Poznań 74 | Poznań | Głogowska | 132/140 | 60-240 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Poznań 9 | Poznań | 23 Lutego | 26 | 61-740 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Przeźmierowo | Przeźmierowo | Modrzewiowa | 12 | 62-081 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Swarzędz 1 | Swarzędz | Dworcowa | 7 | 62-017 | 16:00 | Pon:8-20, Wto-Pią:8-18 |
UP Szamotuły | Szamotuły | Dworcowa | 11 | 64-500 | 17:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-13 |
UP Słupca 1 | Słupca | Warszawska | 16 | 62-400 | 17:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Wolsztyn 1 | Wolsztyn | 5 Stycznia | 4 | 64-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-13 |
UP Wronki | Wronki | Poznańska | 54 | 64-510 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Września 1 | Września | Warszawska | 34 | 62-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-13 |
UP Śrem 1 | Śrem | Plac 20 Października | 41 | 63-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-13 |
UP Środa Wielkopolska 1 | Środa Wielkopolska | Generała Jana Henryka Dąbrowskiego | 31 | 63-000 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
Świętokrzyskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Busko-Zdrój 1 | Busko-Zdrój | Adama Mickiewicza | 11 | 28-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Jędrzejów 1 | Jędrzejów | Aleja Józefa Piłsudskiego | 1 | 28-300 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Kazimierza Wielka | Kazimierza Wielka | Mikołaja Reja | 17 | 28-500 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
UP Kielce 1 | Kielce | Plac Niepodległości | 2 | 25-001 | 17:00 | Pon-Pią:7:00-23:59 Sob:8-22 |
UP Kielce 12 | Kielce | Henryka Sienkiewicza | 7 | 25-351 | 16:30 | Pon-Pią:8-20 |
UP Kielce 23 | Kielce | Jana Nowaka-Jeziorańskiego | 77 | 25-430 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Kielce 3 | Kielce | Barwinek | 28 | 25-113 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Ostrowiec Świętokrzyski 1 | Ostrowiec Świętokrzyski | Aleja 3 Maja | 12 | 27-400 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Sandomierz 1 | Sandomierz | Stefana Żeromskiego | 12 | 27-600 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Skarżysko-Kamienna 2 | Skarżysko-Kamienna | Aleja Niepodległości | 90 | 26-110 | 15:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Włoszczowa | Włoszczowa | Tadeusza Kościuszki | 13 | 29-100 | 15:30 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
Małopolskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
FUP Kraków 38 | Kraków | Aleksandry | 11 | 30-837 | 16:00 | Pon-Pią:9-20 |
UP Bochnia | Bochnia | Kazimierza Wielkiego | 34 | 32-700 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Chrzanów | Chrzanów | Marszałka Józefa Piłsudskiego | 2a | 32-500 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Gorlice 1 | Gorlice | Władysława Jagiełły | 4 | 38-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Kalwaria Zebrzydowska | Kalwaria Zebrzydowska | Targowa | 1 | 34-130 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Kraków 1 | Kraków | Wielopole | 2 | 31-045 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Kraków 16 | Kraków | Królewska | 45-47 | 30-041 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Kraków 28 | Kraków | Osiedle Willowe | 28 | 31-903 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Kraków 47 | Kraków | Okólna | 4 | 30-681 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Kraków 53 | Kraków | Lubicz | 4 | 31-075 | 17:00 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 Wakacje:0:00-23:59 |
UP Kraków 73 | Kraków | Dobrego Pasterza | 67 | 31-420 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Limanowa | Limanowa | Księdza Kazimierza Łazarskiego | 9 | 34-600 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Myślenice | Myślenice | Jana Matejki | 1 | 32-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Nowy Sącz 2 | Nowy Sącz | Śniadeckich | 13 | 33-310 | 16:00 | Pon-Czw:8-18, Pią:8-20 |
UP Nowy Targ 1 | Nowy Targ | Tadeusza Kościuszki | 2 | 34-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Olkusz | Olkusz | Kazimierza Wielkiego | 58a | 32-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Oświęcim | Oświęcim | Władysława Jagiełły | 14 | 32-600 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Skawina | Skawina | Żwirki i Wigury | 13a | 32-050 | 16:00 | Pon-Pią:9-20 Sob:8-14 |
UP Tarnów 1 | Tarnów | Adama Mickiewicza | 6 | 33-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Tarnów 2 | Tarnów | Plac Dworcowy | 2 | 33-110 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Wadowice | Wadowice | Lwowska | 11 | 34-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Wieliczka | Wieliczka | Legionów | 3 | 32-020 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
Podlaskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
PP Łomża B126 | Łomża | Poznańska | 148b | 18-410 | 16:00 | Pon-Pią:11-20 |
UP Augustów 1 | Augustów | Rynek Zygmunta Augusta | 3 | 16-300 | 15:00 | Pon-Pią:7-19 Sob:8-14 |
UP Białystok 1 | Białystok | Warszawska | 10 | 15-001 | 16:00 | Pon-Pią:6:00-23:59 Sob:6:00-23:59 Nie:6:00-23:59 |
UP Białystok 17 | Białystok | Stołeczna | 25 | 15-880 | 16:00 | Pon:8-20, Wto-Pią:8-18 |
UP Białystok 19 | Białystok | Białostoczek | 21 | 15-859 | 16:00 | Pon-Czw:8-18, Pią:8-20 |
UP Białystok 2 | Białystok | Kolejowa | 15 | 15-900 | 17:00 | Pon-Pią:7:30-19:30 Sob:9-16 |
UP Białystok 24 | Białystok | Bolesława Chrobrego | 2 | 15-057 | 16:00 | Pon:8-20, Wto-Pią:8-19 |
UP Białystok 26 | Białystok | Wincentego Witosa | 32 | 15-662 | 16:00 | Pon-Pią:8:00-19:30 Sob:8-14 |
UP Białystok 31 | Białystok | Aleja Konstytucji 3 Maja | 22 | 15-775 | 17:00 | Pon:9-20, Wto-Pią:9-17 |
UP Białystok 32 | Białystok | Księdza Witolda Pietkuna | 5 | 15-699 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Bielsk Podlaski 1 | Bielsk Podlaski | Adama Mickiewicza | 20 | 17-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Grajewo 1 | Grajewo | Józefa Piłsudskiego | 12 | 19-200 | 15:30 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Hajnówka | Hajnówka | Aleksego Zina | 2 | 17-200 | 16:00 | Pon-Pią:7:30-19:00 Sob:7:30-14:00 |
UP Mońki | Mońki | Aleja Niepodległości | 5 | 19-100 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Siemiatycze | Siemiatycze | 11 Listopada | 2 | 17-300 | 15:30 | Pon-Pią:7:30-19:00 Sob:7:30-14:00 |
UP Sokółka | Sokółka | Grodzieńska | 25 | 16-100 | 15:30 | Pon-Pią:7:30-20:00 Sob:7-14 |
UP Suchowola | Suchowola | Plac Kościuszki | 27 | 16-150 | 17:00 | Pon-Czw:8-17, Pią:8-20 |
UP Suwałki 1 | Suwałki | Generała Kazimierza Pułaskiego | 52 | 16-400 | 15:00 | Pon-Pią:7:30-20:00 Sob:8-14 |
UP Wasilków | Wasilków | Polna | 2/3 | 16-010 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Wysokie Mazowieckie | Wysokie Mazowieckie | Jagiellońska | 55 | 18-200 | 15:30 | Pon-Pią:7:30-19:00 Sob:8-14 |
UP Zambrów 1 | Zambrów | Tadeusza Kościuszki | 39 | 18-300 | 15:30 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Łapy | Łapy | Generała Władysława Sikorskiego | 44 | 18-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
Podkarpackie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Dębica 2 | Dębica | Bartosza Głowackiego | 22 | 39-210 | 16:00 | Pon-Pią:6:30-20:00 Sob:7-14 |
UP Jarosław 1 | Jarosław | im. Jana Pawła II | 10 | 37-500 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Jasło 1 | Jasło | 3 Maja | 4 | 38-200 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Kolbuszowa | Kolbuszowa | Jana Pawła II | 2 | 36-100 | 16:00 | Pon-Pią:7:00-19:30 Sob:7:00-13:30 |
UP Krosno 2 | Krosno | Romualda Mielczarskiego | 9 | 38-410 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Mielec 1 | Mielec | Augusta i Wiktora Jadernych | 2 | 39-300 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Przemyśl 2 | Przemyśl | Adama Mickiewicza | 13 | 37-720 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Przeworsk 1 | Przeworsk | Jagiellońska | 2 | 37-200 | 16:00 | Pon-Pią:7-19 Sob:7-14 |
UP Rzeszów 2 | Rzeszów | Adama Asnyka | 9 | 35-001 | 17:00 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 Wakacje:0:00-23:59 |
UP Sanok 1 | Sanok | Generała Tadeusza Kościuszki | 26 | 38-500 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-11 oraz 11:30-14:00 |
UP Stalowa Wola 1 | Stalowa Wola | Księdza Jerzego Popiełuszki | 18 | 37-450 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Tarnobrzeg 1 | Tarnobrzeg | Sokola | 3a | 39-400 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Łańcut | Łańcut | Królowej Elżbiety | 8 | 37-100 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:7-14 |
Zachodnio-pomorskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
PP Szczecin Z101 | Szczecin | Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego | 1c | 70-901 | 17:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-13 |
UP Goleniów 1 | Goleniów | Konstytucji 3 Maja | 17 | 72-100 | 16:00 | Pon-Pią:10-17 Sob:10-14 |
UP Koszalin 1 | Koszalin | Władysława Andersa | 22 | 75-016 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Koszalin 4 | Koszalin | Aleja Armii Krajowej | 5 | 75-202 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:9-16 |
UP Nowogard 1 | Nowogard | 3 Maja | 17 | 72-200 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:8-14 |
UP Pyrzyce | Pyrzyce | Księcia Bogusława X | 15 | 74-200 | 15:30 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-14 |
UP Szczecin 12 | Szczecin | Emilii Gierczak | 32 | 70-821 | 15:30 | Pon-Pią:10-18 Sob:9-13 |
Opolskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Brzeg 2 | Brzeg | Plac Dworcowy | 2 | 49-302 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Głubczyce | Głubczyce | Pocztowa | 4 | 48-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Kluczbork 1 | Kluczbork | Adama Mickiewicza | 6 | 46-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-13 |
UP Kędzierzyn-Koźle 2 | Kędzierzyn-Koźle | Stanisława Wyspiańskiego | 49 | 47-222 | 16:00 | Pon:9-17,Wto:9-17,Śro:9-17,Czw:10:30-20:00,Pią:9-17 |
UP Opole 1 | Opole | Krakowska | 46 | 45-076 | 16:00 | Pon-Pią:7-22 Sob:9-18 Nie:9-16 |
UP Strzelce Opolskie 1 | Strzelce Opolskie | Marka Prawego | 18 | 47-100 | 16:00 | Pon-Pią:8:00-18:30 Sob:8-14 |
Łódzkie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
FUP Łódź 71 | Łódź | Przełajowa | 14 | 94-037 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:10-20 |
PP Łódź E225 | Łódź | Aleja Włókniarzy | 227 | 90-016 | 17:00 | Pon-Pią:7-20 |
UP Aleksandrów Łódzki 1 | Aleksandrów Łódzki | Wojska Polskiego | 69 | 95-070 | 16:30 | Pon-Pią:10-20 Sob:8-14 |
UP Głowno 1 | Głowno | Zgierska | 6 | 95-015 | 16:00 | Pon-Pią:8:00-19:30 Sob:8-14 |
UP Skierniewice 1 | Skierniewice | Henryka Sienkiewicza | 2 | 96-100 | 16:00 | Pon-Czw:8-19, Pią:8-20 |
UP Łódź 1 | Łódź | Juliana Tuwima | 38 | 90-001 | 16:00 | Pon-Pią:9-19 Sob:8-14 |
UP Łódź 30 | Łódź | Pomorska | 115 | 90-234 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:10-20 |
UP Łódź 36 | Łódź | Andrzeja Struga | 27a | 90-435 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:9-20 |
UP Łódź 4 | Łódź | Aleja Tadeusza Kościuszki | 5/7 | 90-421 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:9-20 |
UP Łódź 40 | Łódź | Aleja Włókniarzy | 227 | 94-015 | 18:00 | Pon-Pią:8:00-23:59 Sob:8-22 |
Lubuskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
DER Zielona Góra | Zielona Góra | Elektronowa | 1 | 65-900 | 17:00 | Pon-Pią:10-18 |
UP Gorzów Wielkopolski 1 | Gorzów Wielkopolski | Kazimierza Jagiellończyka | 4 | 66-400 | 17:00 | Pon-Pią:8-17 Sob:9-13 |
UP Zielona Góra 1 | Zielona Góra | Bohaterów Westerplatte | 21 | 65-001 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Zielona Góra 2 | Zielona Góra | Elektronowa | 1 | 65-900 | 17:00 | Pon-Czw:10-17, Pią:10-20 |
Lubelskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
FUP Lublin 1 | Lublin | Aleja Spółdzielczości Pracy | 32-36b | 20-160 | 16:00 | Pon-Pią:10-21 Sob:10-21 |
FUP Lublin 24 | Lublin | Bursztynowa | 35 | 20-578 | 16:00 | Pon-Czw:9-18, Pią:10-20 |
UP Biała Podlaska 1 | Biała Podlaska | Plac Wolności | 9 | 21-500 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-13 |
UP Chełm 1 | Chełm | Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego | 41a | 22-100 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Krasnystaw | Krasnystaw | Plac Plac 3 Maja | 26 | 22-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Kraśnik 1 | Kraśnik | Plac Plac Wolności | 15 | 23-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Lubartów 1 | Lubartów | Legionów | 27 | 21-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
UP Lublin 1 | Lublin | Krakowskie Przedmieście | 50 | 20-001 | 16:00 | Pon-Pią:7:00-23:59 Sob:7-22 |
UP Lublin 2 | Lublin | Pocztowa | 1 | 20-400 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Lublin 24 | Lublin | Sasankowa | 8 | 20-500 | 16:00 | Pon-Czw:8-19, Pią:8-20 |
UP Lublin 50 | Lublin | Marii Koryznowej | 2c | 20-155 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 |
UP Lublin 9 | Lublin | Hieronima Łopacińskiego | 5a | 20-042 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Puławy 1 | Puławy | Lubelska | 3 | 24-100 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-14 |
UP Radzyń Podlaski 1 | Radzyń Podlaski | Jarosława Dąbrowskiego | 18 | 21-300 | 17:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-13 |
UP Zamość 1 | Zamość | Tadeusza Kościuszki | 9 | 22-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-14 |
UP Świdnik k. Lublina 1 | Świdnik | Kosynierów | 12 | 21-040 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
Kujawsko-Pomorskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Bydgoszcz 1 | Bydgoszcz | Jagiellońska | 6 | 85-001 | 16:00 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 Wakacje:0:00-23:59 |
UP Bydgoszcz 2 | Bydgoszcz | Zygmunta Augusta | 3a | 85-002 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Grudziądz 9 | Grudziądz | Jackowskiego | 43 | 86-307 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Nakło nad Notecią 1 | Nakło nad Notecią | Pocztowa | 9 | 89-100 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Toruń 1 | Toruń | Rynek Rynek Staromiejski | 15 | 87-100 | 16:00 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 Wakacje:0:00-23:59 |
UP Toruń 2 | Toruń | Polna | 15-17 | 87-110 | 16:00 | Pon-Czw:8-19, Pią:8-20 |
UP Tuchola 1 | Tuchola | Świecka | 25 | 89-500 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
Dolnośląskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
UP Bolesławiec Śląski 1 | Bolesławiec | Kaszubska | 5 | 59-700 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8:00-14:30 |
UP Brzeg Dolny 1 | Brzeg Dolny | Kolejowa | 17 | 56-120 | 15:30 | Pon-Pią:8:30-18:00 Sob:8:30-13:30 |
UP Jawor 1 | Jawor | Kolejowa | 13 | 59-400 | 16:00 | Pon-Pią:9-19 Sob:8-14 |
UP Jelcz-Laskowice 4 | Jelcz-Laskowice | Techników | 12 | 55-220 | 15:30 | Pon-Czw:9-18, Pią:11-20 |
UP Jelenia Góra 14 | Jelenia Góra | Tadeusza Sygietyńskiego | 8 | 58-508 | 15:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Kobierzyce | Kobierzyce | Spółdzielcza | 7 | 55-040 | 15:30 | Pon-Czw:9-18, Pią:11-20 |
UP Kąty Wrocławskie | Kąty Wrocławskie | 1 Maja | 20 | 55-080 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-13 |
UP Kłodzko 1 | Kłodzko | Plac Władysława Jagiełły | 2 | 57-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Legnica 2 | Legnica | Dworcowa | 4 | 59-220 | 16:00 | Pon-Pią:9-19 Sob:9-16 |
UP Lubań Śląski 1 | Lubań | Plac 3 Maja | 1 | 59-800 | 16:00 | Pon-Pią:7:30-18:00 Sob:8-14 |
UP Lubin 1 | Lubin | Odrodzenia | 4 | 59-300 | 15:30 | Pon-Pią:7-19 Sob:8-15 |
UP Milicz | Milicz | 1 Maja | 13 | 56-300 | 15:30 | Pon-Pią:8-18 Sob:8:15-13:15 |
UP Mirków | Mirków | Wolności | 42/44 | 55-095 | 15:30 | Pon-Czw:9-19, Pią:9-20 |
UP Oleśnica Śląska 1 | Oleśnica | 3 Maja | 50-52 | 56-400 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:9-14 |
UP Strzelin | Strzelin | Pocztowa | 11 | 57-100 | 16:00 | Pon-Czw:8-18, Pią:8-20 Sob:8:45-13:45 |
UP Trzebnica | Trzebnica | Księdza Dziekana Wawrzyńca Bochenka | 7 | 55-100 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:10-20 Sob:10-15 |
UP Wałbrzych 1 | Wałbrzych | Juliusza Słowackiego | 9 | 58-300 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 Sob:8-15 |
UP Wrocław 11 | Wrocław | Obornicka | 22 | 51-121 | 15:30 | Pon-Pią:8-20 |
UP Wrocław 14 | Wrocław | Powstańców Śląskich | 138 | 53-316 | 16:00 | Pon-Pią:10-20 |
UP Wrocław 15 | Wrocław | Powstańców Śląskich | 50 | 53-350 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Wrocław 16 | Wrocław | Sielska | 5 | 54-137 | 16:00 | Pon-Śro:10-17, Czw-Pią:13-20 Sob:9-15 |
UP Wrocław 36 | Wrocław | Józefa Ignacego Kraszewskiego | 17ab | 50-211 | 16:00 | Pon-Pią:10-20 Sob:8-15 |
UP Wrocław 39 | Wrocław | Krzycka | 11 | 53-000 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:8:30-15:00 |
UP Wrocław 52 | Wrocław | Generała Romualda Traugutta | 146 | 50-458 | 16:00 | Pon-Pią:10:00-20:30 |
UP Wrocław 57 | Wrocław | Stefana Czarnieckiego | 15 | 53-638 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Wrocław 59 | Wrocław | Eugeniusza Horbaczewskiego | 4-6 | 54-160 | 16:00 | Pon-Pią:9:00-19:30 Sob:9-15 |
UP Wrocław 67 | Wrocław | Tarnogajska | 11-13 | 50-580 | 16:00 | Pon-Czw:10:00-19:30, Pią:10-20 |
UP Wrocław 68 | Wrocław | Stanisława Małachowskiego | 1-9 | 50-000 | 16:00 | Pon-Pią:8-20 Sob:9-15 |
UP Zgorzelec 1 | Zgorzelec | Kazimierza Pułaskiego | 15 | 59-900 | 15:30 | Pon-Pią:8-20 Sob:8-15 |
UP Ząbkowice Śląskie 1 | Ząbkowice Śląskie | 1 Maja | 1 | 57-200 | 15:30 | Pon-Pią:7-19 Sob:8-14 |
UP Środa Śląska | Środa Śląska | Kolejowa | 25 | 55-300 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:8-14 |
UP Świdnica Śląska 1 | Świdnica | Plac Grunwaldzki | 1 | 58-100 | 16:00 | Pon-Pią:7-19 Sob:8-14 |
UP Święta Katarzyna | Święta Katarzyna | Główna | 32 | 55-010 | 16:00 | Pon-Czw:8:30-19:30, Pią:8:30-20:00 |
Śląskie
Nazwa Placówki | Miejścowość | Ulica | Nr domu | Kod | Godzina graniczna | Godziny pracy |
---|---|---|---|---|---|---|
PP Bielsko-Biała S201 | Bielsko-Biała | Legionów | 47 | 43-302 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 |
PP Katowice S105 | Katowice | Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej | 6 | 40-950 | 16:00 | Pon-Pią:7-20 |
PP Zabrze S101 | Zabrze | Macieja Mielżyńskiego | 5 | 41-851 | 17:00 | Pon-Pią:6:00-23:59 |
UP Bielsko-Biała 1 | Bielsko-Biała | 1 Maja | 2 | 43-300 | 16:00 | Pon-Czw:9-19, Pią:10-20 |
UP Chorzów 1 | Chorzów | Pocztowa | 1 | 41-500 | 16:00 | Pon-Pią:8-18 Sob:9-13 |
UP Cieszyn 1 | Cieszyn | Rynek | 13 | 43-400 | 15:30 | Pon-Pią:8-17 Sob:8-14 |
UP Częstochowa 1 | Częstochowa | Stanisława Orzechowskiego | 7 | 42-200 | 16:00 | Pon-Czw:7-19, Pią:7-20 Sob:9-13 |
UP Gliwice 2 | Gliwice | Bohaterów Getta Warszawskiego | 14 | 44-102 | 15:30 | Pon-Pią:9-19 Sob:9-13 |
UP Jastrzębie-Zdrój | Jastrzębie-Zdrój | Łowicka | 2 | 44-335 | 15:30 | Pon-Pią:8:30-19:30 Sob:8-14 |
UP Katowice 1 | Katowice | Pocztowa | 9 | 40-001 | 15:30 | Pon-Pią:0:00-23:59 Sob:0:00-23:59 Nie:0:00-23:59 Wakacje:0:00-23:59 |
UP Katowice 13 | Katowice | Gustawa Morcinka | 1 | 40-125 | 17:00 | Pon:10-20, Wto-Pią:9-18 |
UP Katowice 14 | Katowice | Obrońców Westerplatte | 17 | 40-337 | 15:30 | Pon-Pią:10-18 Sob:10-13 |
UP Katowice 25 | Katowice | Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej | 6 | 40-925 | 15:30 | Pon-Czw:8-19, Pią:8-20 |
UP Katowice 26 | Katowice | Bolesława Prusa | 42 | 40-610 | 16:30 | Pon:10:30-20:00, Wto-Pią:9:30-18:30 |
UP Lubliniec 1 | Lubliniec | Karola Miarki | 22 | 42-700 | 15:30 | Pon-Pią:7-18 Sob:8-14 |
UP Mikołów 1 | Mikołów | Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury | 11 | 43-190 | 16:00 | Pon-Pią:9-19 Sob:8-11 |
UP Mysłowice 1 | Mysłowice | Powstańców | 11 | 41-400 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-13 |
UP Piekary Śląskie 1 | Piekary Śląskie | Bytomska | 90 | 41-940 | 15:30 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-13 |
UP Pyskowice | Pyskowice | Armii Krajowej | 22 | 44-120 | 16:00 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-13 |
UP Siemianowice Śląskie 1 | Siemianowice Śląskie | Śląska | 26 | 41-100 | 15:30 | Pon-Śro:8-17, Czw-Pią:9-18 Sob:9-13 |
UP Sosnowiec 1 | Sosnowiec | 3 Maja | 24 | 41-200 | 16:00 | Pon-Pią:8-19 Sob:8-14 |
UP Zabrze 1 | Zabrze | Plac Dworcowy | 1 | 41-800 | 15:30 | Pon-Pią:9-19 Sob:9-13 |
UP Świętochłowice 1 | Świętochłowice | Pocztowa | 12 | 41-600 | 15:30 | Pon-Pią:9-18 Sob:9-13 |
UP Żory 1 | Żory | Boryńska | 4 | 44-240 | 15:30 | Pon-Czw:8:30-19:00, Pią:9:30-20:00 |