Strona główna » Black Friday z Pocztą Polską < powrót

Black Friday z Pocztą Polską

Aktualność z dnia: 29.11.2019
Share on Facebook

black_friday_baner 300x300Z okazji Czarnego Piątku, tj. 29 listopada br. Poczta Polska przygotowała dla swoich Klientów atrakcyjne rabaty. Obniżono ceny wybranych produktów personalizowanych od Świętego Mikołaja oraz ustalono promocyjne ceny pakietów produktów w internetowym eSklepie.

W ramach oferty niezapomnianych świątecznych prezentów od Świętego Mikołaja, Poczta Polska  obniżyła ceny wybranych upominków nawet o 20%. W jej skład wchodzą książeczki personalizowane, filmy i personalizowany list od Świętego Mikołaja w opcji GOLD. Specjalną mikołajową ofertę produktową w promocyjnych cenach można zakupić w placówkach własnych Poczty Polskiej oraz na stronie https://prezenty.poczta-polska.pl/.

Oferta produktów internetowego eSklepu to wszystko co potrzebne do zapakowania paczki i listu. 29 listopada w cenach promocyjnych sięgających do 20% można kupić wybrane koperty bąbelkowe oraz kartony teleskopowe w obniżonych cenach. Szczegóły oferty dostępne są tutaj. eSklep Poczty Polskiej oferuje pełną ofertę produktów służących do opakowania przesyłek. Na stronie https://esklep.poczta-polska.pl można kupić m.in. pudełka z wytrzymałej tektury, taśmy pakowe, koperty tradycyjne i ochronne (bąbelkowe, foliowe, tekturowe, wzmacniane, rozszerzane), folie stretch, wypełniacze, papierowe torebki oraz artykuły biurowe.

Oferta promocyjna Black Friday dostępna jest wyłącznie 29 listopada 2019 r. do godz. 23:59, a w przypadku placówek pocztowych do czasu ich zamknięcia.