Strona główna » ePoczta » Poczta przez internet < powrót

Poczta przez internet

Envelo to nowoczesna platforma pozwalająca na wygodne i bezpieczne korzystanie przez internet z usług pocztowych, z każdego miejsca i o każdej porze. Oferujemy szereg rozwiązań oszczędzających czas i pieniądze użytkowników. Wspieramy i ułatwiamy prowadzenie własnego biznesu.

Korzystając z platformy Envelo kupisz znaczki na wszystkie rodzaje listów, przygotujesz paczkę do nadania, wyślesz tradycyjny list, stworzysz pocztówkę z własnym zdjęciem, a nawet odbierzesz rachunki. Wszystko nie wstając sprzed komputera i w jednym, bezpiecznym miejscu w sieci.

Możesz liczyć na nasze wsparcie, także jeśli prowadzisz własny biznes bądź zarządzasz dużą firmą. Specjalizujemy się w optymalizacji procesu wysyłki, redukowaniu kosztów obsługi korespondencji i tworzeniu rozwiązań niestandardowych. Naszymi działaniami wspieramy rozwój e-commerce (neopaczka), budujemy zaangażowany marketing (neolist i neokartka), obsługujemy korespondencję masową (neolist masowy i neoznaczek) oraz optymalizujemy wysyłkę faktur (neofaktura). Aby sprostać tym potrzebom, tworzymy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Zaufały nam m.in. Polska Grupa Energetyczna oraz Polskie Koleje Państwowe.

envelo