Strona główna » Obdaruj Babcię i Dziadka wyjątkowymi prezentami < powrót

Obdaruj Babcię i Dziadka wyjątkowymi prezentami

Aktualność z dnia: 09.01.2020
Share on Facebook

DZIEN_BiD_300x300_01202021 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Poczta Polska przygotowała szeroką gamę produktów, które można wykorzystać, aby podziękować polskim seniorom za ich obecność.

Polecamy szeroką gamę karnetów, na których można odręcznie napisać życzenia i osobiście pozdrowić Dziadków. Wystarczy wstąpić do najbliższej placówki pocztowej, wybrać kartkę i napisać kilka słów od siebie, zaadresować kartkę oraz nakleić znaczek i gotowe. Niecodzienne życzenia, po prawidłowym zaadresowaniu, trafią wprost do skrzynki najbliższych.

Jeśli zależy Wam na jeszcze większym spersonalizowaniu życzeń zachęcamy do wysłania życzeń i pozdrowień przy użyciu aplikacji mobilnej Envelo lub za pośrednictwem strony internetowej https://www.envelo.pl/e-kartka. Zaprojektowaliśmy kilka gotowych wzorów kartek z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wystarczy wybrać kartkę lub zaprojektować ją samemu, np. wykorzystując własne zdjęcie, napisać życzenia oraz podać dane adresata. Adresat otrzyma życzenia wydrukowane na eleganckim błyszczącym papierze i w kopercie wprost do skrzynki na listy.

Do życzeń możecie również dorzucić drobny upominek i obdarować Dziadków paczką prezentów. W placówkach pocztowych przygotowaliśmy różnorodne  produkty dedykowane specjalnie z tej okazji, m.in.: czekoladki, zestawy herbat, portfele, etui na okulary, ramki do zdjęć, ręczniki haftowane czy komplety ściereczek kuchennych. W ofercie można znaleźć także książki dedykowane seniorom, m.in. Tablet dla seniorów czy Smartfon dla seniora.

Pokażmy naszym bliskim, że są dla nas ważni i  obdarujmy ich niezapomnianymi, wyjątkowymi życzeniami w formie kartki pocztowej czy paczki z prezentami.