Strona główna » Personalizowana książeczka doskonałym dodatkiem komunijnym < powrót

Personalizowana książeczka doskonałym dodatkiem komunijnym

Aktualność z dnia: 25.04.2019
Share on Facebook

16 baner statyczny i na strony produktowe  - 300x300Skorzystaj z wyjątkowych produktów personalizowanych dostępnych w ofercie Poczty Polskiej. Oferujemy m.in. możliwość stworzenia wyjątkowej książeczki personalizowanej z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. 

Książka personalizowana pt. „ Kuba i Pierwsza Komunia Święta” autorstwa o. Piotra Kleszcza OFM CONV to wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki niej dziecko zrozumie sens tego sakramentu, specjalnie się do niego przygotuje i głęboko przeżyje swoje spotkanie z Panem Jezusem.

Personalizacja książeczki polega na możliwości uczynienia bohaterem książeczki dziecka, które chcemy nią obdarować. Imię dziecka znajduje się w tytule książeczki oraz w treści bajki. Zdjęcie bohatera, wkomponowane w ilustracje, widoczne jest na okładce oraz na czterech stronach książeczki. Spersonalizowana jest także dedykacja na pierwszej stronie książeczki, którą może przygotować zamawiający książkę.

Zamówienie można złożyć w placówce pocztowej (z wyłączeniem agencji pocztowych) oraz na stronie internetowej https://prezenty.poczta-polska.pl/. Po otrzymaniu kodu od Poczty Polskiej należy dokonać personalizacji książeczki na stronie www.mojabajka.pl.

Koszt zakupu książki w wyjątkowej kopercie to 39 zł. Przesyłka (rejestrowana) zostanie doręczona do adresata, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w terminie do 10 dni roboczych od momentu dokonania personalizacji na stronie internetowej www.mojabajka.pl.

Więcej informacji o produkcie oraz innych dostępnych książeczkach personalizowanych  można uzyskać na stronie internetowej https://prezenty.poczta-polska.pl/ i w placówkach pocztowych.