Strona główna » Poczta Polska partnerem logistycznym akcji Biedronki i Dady < powrót

Poczta Polska partnerem logistycznym akcji Biedronki i Dady

Aktualność z dnia: 03.02.2020
Share on Facebook

dadaSieć sklepów Biedronka i popularna marka artykułów dziecięcych Dada przygotują specjalne paczki powitalne dla dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku. Świeżo upieczeni rodzice otrzymają prosto do domu pieluszki, chusteczki nawilżane i papierowe patyczki do pielęgnacji marki Dada. Przesyłki dostarczy rodzicom prosto do domu Poczta Polska.

Rok 2020 jest wyjątkowy nie tylko dla wszystkich rodziców, którzy powitają nowych członków swojej rodziny, lecz także dla samej sieci Biedronka, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie. „Paczka powitalna Dada” to dowód na to, że Biedronka chce dzielić radość klientów w ważnych momentach ich życia. Już od dziś, 3 lutego, każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo.

Akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady.