Strona główna » Poczta Polska strategicznym partnerem Shopee < powrót

Poczta Polska strategicznym partnerem Shopee

Aktualność z dnia: 24.11.2021
Share on Facebook

ShopeePoczta Polska została strategicznym partnerem Shopee w zakresie doręczania przesyłek. Klienci shopee.pl zyskają wygodne rozwiązania dostawy przesyłki do domu, a także za pośrednictwem sieci click&collect (Pocztex Punkt) na terenie całej Polski.

Polski operator narodowy umożliwia doręczanie zamówień paczek z platformy eCommerce Shopee na terenie całej Polski. Kupujący mogą zdecydować, czy chcą aby ich paczki zostały dostarczone do drzwi, czy też wolą skorzystać z jednego z ponad 17 000 punktów odbioru – największej w Polsce sieci punktów odbioru, opartej na placówkach własnych operatora oraz punktach sieci partnerskich, m.in. Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC Shops, Delikatesy Centrum, punkty Ruch czy stacje Orlen. W ramach współpracy z Shopee, Poczta Polska będzie również oferować dostawę do automatów Pocztex.

Shopee jest największą platformą eCommerce w Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie, obecna również w Ameryce Łacińskiej i Europie, gdzie z powodzeniem konkuruje z największymi firmami na rynku eCommerce. Shopee Polska wystartowało w październiku 2021 roku. Jest to platforma dostosowana do potrzeb kupujących, bezpieczna i szybka dzięki silnemu wsparciu logistycznemu partnerów.

Poczta Polska ogłosiła w połowie listopada nową ofertę usług kurierskich Pocztex, która zakłada multikanałowość dostaw: Pocztex Kurier (dostawa do domu), Pocztex Punkt (odbiór w sieci punków odbioru) i Pocztex Automat.