Strona główna » Prezenty na dzień Babci i Dziadka < powrót

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

Aktualność z dnia: 13.01.2021
Share on Facebook

300x300Już niebawem Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia). Podpowiadamy, jaka niespodzianka może ich zachwycić, wywołać wzruszenie i spowodować, że pozostanie stale na wyjątkowym miejscu.

Taką niespodzianką jesteś Ty, Twoja Rodzina, jak też sama Babcia i Dziadek. Tyle, że utrwaleni na realnych nośnikach, które starsze osoby mogą wziąć do ręki lub popatrzeć stęsknionym wzrokiem, bez konieczności używania systemów informatycznych.

Oferta foto upominków Poczty Polskiej, którą możesz wykorzystać obejmuje m.in.: foto książki, foto kalendarze, foto kubki, foto obrazy czy mini booki. Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z wyjątkowych rabatów sięgających nawet 50%.

Jak sprawić niespodziankę Babci i Dziadkowi?

Wystarczy wejść na stronę https://info.uwolnijkolory.pl/poczta-polska, wybrać produkt i pobrać specjalny kod rabatowy. Następnie na stronie Partnera Poczty Polskiej https://www.uwolnijkolory.pl/, za pomocą gotowych szablonów, w kilku prostych krokach stworzyć upominek z własnymi zdjęciami. Po personalizacji produktu należy podać dane do wysyłki oraz w dedykowanym miejscu wpisać kod otrzymany od Poczty Polskiej i cieszyć się zakupem w obniżonej cenie.

Zachęcamy do skorzystania z dostępnych kodów promocyjnych i stworzenia niezapomnianych personalizowanych produktów dla siebie i swoich bliskich.