Strona główna » Biznes » Usługi finansowe » Ekspres Pieniężny < powrót

Ekspres Pieniężny

W biznesie czas to pieniądz. Jeśli zatem zależy Ci na błyskawicznym przekazaniu określonej kwoty, dobrym rozwiązaniem będzie Ekspres Pieniężny. Zlecenie zrealizujemy już po 10 minutach, 6 godzinach lub następnego dnia – w urzędzie pocztowym lub bezpośrednio u adresata. Aby ułatwić Ci bieżącą obsługę przekazów, po podpisaniu umowy przygotowaliśmy stały numer rachunku do opłacania należności.

Jak skorzystać?

Pieniądze możesz nadać przez Internet.

wyslij_button

Jaki jest termin realizacji?

Już nawet po 10 minutach będzie można odebrać pieniądze w dowolnej placówce pocztowej (opcja usługi „NA TERAZ”) albo w ciągu 6h (opcja usługi „NA DZIŚ”) bądź 24h (opcja usługi „NA JUTRO”) doręczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Ważne!!!

Powyższe terminy liczone są od momentu rejestracji środków na rachunku bankowym Poczty Polskiej. Środki wpłacone przez Internet z wykorzystaniem bramki płatności  rejestrowane są w czasie rzeczywistym.

Do terminów realizacji usługi nie wlicza się:

  • czasu poza godzinami pracy placówki pocztowej (jeśli czynna jest całodobowo, nie wlicza się czasu między godziną 22:00 a 06:00),
  • czasu pracy placówki w dni wolne od pracy,
  • przerw w pracy instytucji lub urzędów, dla których zlecenie jest przeznaczone (poza przypadkami umówionego doręczenia poza godzinami ich urzędowania),
  • czasu od zawiadomienia adresata o nadejściu Ekspresu Pieniężnego do chwili podjęcia przez niego środków pieniężnych.

Jaka jest wysokość opłaty?

Opłata za usługę jest ustalana indywidualnie.

Do pobrania

Regulamin świadczenia usługi finansowej płatniczej Ekspres Pieniężny w obrocie krajowym