Strona główna » Finanse » Przekazy i usługi płatnicze » Przekazy krajowe < powrót

Przekazy krajowe

Dzięki przekazom krajowym masz możliwość przekazania środków nawet w najdalsze rejony Polski. W zależności od potrzeb oferujemy zróżnicowane terminy realizacji transferów pieniężnych od tych realizowanych  w ekspresowym tempie nawet w 10 minut (Ekspres Pieniężny) po terminy kilkudniowe (Przekaz pocztowy).

Z krajowych przekazów możesz skorzystać szybko, wygodnie i w dowolnym miejscu, wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu. Wykorzystując dedykowany serwis Poczty Polskiej. Możesz nadać też przekaz w placówce pocztowej albo u listonosza. W zależności o wybranego rodzaju i wariantu usługi pieniądze mogą być dostarczone pod adres odbiorcy lub będą do odbioru w placówce Poczty Polskiej.

Zlecenie przekazu pocztowego lub Ekspresu Pieniężnego możesz dokonać w najbardziej dogodnej dla siebie formie, wybierając jedną z kilku możliwości:

  • poprzez podanie pracownikowi obsługi, danych niezbędnych do rejestracji usługi (np. dowód nadania poprzednio nadanego przekazu/Ekspresu Pieniężnego czy dowolna kartka na której są umieszczone dane, werbalnie, wyświetlenie danych na urządzeniu mobilnym itp.),
  • wypełniając blankiet* który pobrać można w każdej placówce pocztowej.

 

 

 

 

*Dotyczy wyłącznie przekazu pocztowego