Strona główna » Prosto do celu, bez zbędnych przeładunków – zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty! < powrót

Prosto do celu, bez zbędnych przeładunków – zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty!

Aktualność z dnia: 19.09.2023

Wysyłasz większą ilość towarów pod jeden adres i poszukujesz szybkiego i bezpiecznego transportu dopasowanego do Twoich potrzeb? Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na bezpośredni transport ładunków prosto do odbiorcy, pod wskazany przez adres.

Nowoczesna flota aut i odpowiednie kwalifikacje pozwalają nam na realizację niestandardowych i wymagających transportów, w tym również towarów niebezpiecznych (ADR) oraz towarów objętych monitorowaniem (SENT).

Kompleksowo obsługujemy transport bezpośredni w różnych relacjach na terenie Polski. Dostosujemy warunki transportu do indywidualnych potrzeb i spełniamy wszelkie niestandardowe wymagania. Zajmiemy się doborem odpowiedniego auta, zrealizujemy transport w wyznaczonym terminie.

Zapewniamy bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz dajemy gwarancję pewności i stabilności współpracy. Oferujemy preferencyjne stawki frachtowe i brak ukrytych kosztów.

Doświadczony zespół ekspertów Poczty Polskiej, pomoże w zoptymalizowaniu procesu przewozu, a dedykowany opiekun zadba o oszczędność czasu i kosztów dostawy.

Nasi doradcy czekają na wszelkie pytania od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Szczegóły znajdują się tutaj.

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku.